16.04.2021
★★★ МАРКЕТИНГ СПЕЦИАЛИСТ, Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД
Месторабота София, гр. София ул. Васил кънчев 26 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

МАРКЕТИНГ СПЕЦИАЛИСТ

Бранд - Шопинг България е ексклузивна, онлайн платформа, в която търговци могат да изпитат следващото ниво на продажба чрез собствен, бутиков онлайн - магазин.
С цел разширяване на нашите дейности свързани с маркетинга и продажбите, търсим да назначим "МАРКЕТИНГ СПЕЦИАЛИСТ"..

Отговорности:
-Развитие и разгръщане на маркетинговата стратегия на компанията с цел поддържане и увеличаване на бъдещи и съществуващи клиенти.
- Разработване и отговорност за подготовката на маркетингови кампании и отделни проекти.
- Маркетингови проучвания, анализ на конкуренцията, изготвяне на доклади.
- Идентификация на възможни подизпълнители по конкретни проекти и преговори с тях.
- Управление на всички канали за комуникация към клиентите/социални мрежи, медии, външна и печатна реклама.
- Разработване и прилагане на цялостна концепция за рекламните дейности на фирмата.
- Анализ и периодичен отчет за ефективността на маркетинговите и рекламни дейности пред ръководството на фирмата, както и предложения за мерки при несъответствие с набелязаните цели.
- Проучване на потенциални нови пазарни ниши.
- Анализ и развитие на фирмените брандове.
- Участие във фирменото развитие съвместно с търговски и финансов отдел.
Изисквания за работа:
• Опит в динамична и бързо-развиваща се работна среда;
• Умения за работа в срокове и под напрежение;
• Силни организационни умения;
• Английски език на отлично ниво, а всеки друг чужд език е предимство;
• Задължителен опит като маркетинг специалист.
• Безпроблемно управление на всички социални канали за комуникация.
• Компютърна грамотност.
• Релевантно образование за длъжността.
• Силни умения за аналитичност, аргументиране и решаване на проблеми
• Презентационни умения

Ние предлагаме:
• Отлично възнаграждение, трудов договор на пълен работен ден;
• Бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
• Начално фирмено въвеждащо обучение;
• Последващи обучения, свързани с професионалното и личностно развитие;
• Възможност за присъединяване към екип от страхотни професионалисти;
• Представителен офис, удобна и приятна работна среда;
• Служебен компютър и телефон;

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност!

Кандидатствай по тази обява
Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД  Известие за нови обяви
Повече за Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД
Всички обяви на Бранд-Шопинг Интернешънъл ООД