16.04.2021, Ref.#: MMARKSF
★★★★★ Маркетинг мениджър, Деником ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Маркетинг мениджър

"Деником" ЕООД е водещ дистрибутор в България на продукти за строителство, индустрия и хоби. Фирмата е представител за страната на: HENKEL, VARTA, WD-40, DUPLI COLOR, MOTIP, KANA, KLINGSPOR, HAWERA, STABILA и др.

Основни задължения:
- Изготвя и контролира маркетингов план на фирмата.
- Следи състоянието и тенденциите на пазара, проучва и анализира конкурентите.
- Разработва комуникационната стратегия на фирмата.
- Разработва концепцията за всички маркетинг материали на фирмата.
- Бюджетира маркетинговите дейности и контролира изпълнението на бюджета.

Основни изисквания:
- Опит в маркетинг на продукти и в дигитален маркетинг.
- Компютърна грамотност (MS Office) и отлични презентационни умения.
- Комуникативност и инициативност.
- Добро ниво на владеене на английски език.

Компанията предлага:
- Конкурентно възнаграждение - базисна работна заплата и бонуси за постигнати резултати.
- Работа в млад и мотивиран екип от професионалисти.
- Позиция във водещата българска компания, дистрибутор на световно известни марки.
- Възможност да управлявате големи бюджети и да участвате при вземане на решения за дистрибуция на нови марки.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV с актуална снимка и посочен Ref. №
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Деником ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Деником ЕООД
Всички обяви на Деником ЕООД