16.04.2021, Ref.#: POM-UPR
★★★★★ УПРАВИТЕЛ МАГАЗИН ЗА ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ, Бакалия 2014 ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

УПРАВИТЕЛ МАГАЗИН ЗА ХРАНИТЕЛНИ СТОКИ

ОТГОВОРНОСТИ:
- Подпомага търговската дейност в поверения обект
- Подпомага ръководството на вътрешната организация на търговския обект.
- Отговаря за поверените материални активи
- Осъществява оперативно управление на персонала в търговския обект.
- Замества управителя при необходимост
- Изпълнява други, свързани с длъжността действия.

ИЗИСКВАНИЯ :
- Подходящо образование средно/висше
- Опит на подобна позиция в търговски обект за хранителни стоки минимум една година.
- Опит в управление на бързооборотни стоки и персонал
- Компютърна грамотност
- Умение за управление на екип
- Умение за работа със складова програма "Mistral" се счита за предимство
- Шофьорска книжка категория "В" се счита за предимство.

МОЛЯ, КАНДИДАТСТВАЙТЕ ПО ОБЯВАТА САМО АКО ОТГОВАРЯТЕ НА ВСИЧКИ УСЛОВИЯ!

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Динамична и интересна работа
- Трудов договор и осигуровки
- Отлично заплащане
- Възможност за развитие

САМО ОДОБРЕНИТЕ КАНДИДАТИ ЩЕ ПОЛУЧАТ ПОКАНА ЗА ИНТЕРВЮ НА ПОСОЧЕНИЯ ОТ ТЯХ E-MAIL ИЛИ ТЕЛЕФОНЕН

Кандидатствай по тази обява
Бакалия 2014 ООД  Известие за нови обяви
Повече за Бакалия 2014 ООД
Всички обяви на Бакалия 2014 ООД