16.04.2021
★★★★★ СЧЕТОВОДИТЕЛ, България Пласт Трейд ЕООД
Месторабота Шумен; Постоянна работа; Пълно работно време

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Фирма България Пласт Трейд ЕООД гр.Шумен е водещ производител на пвц и алуминиеви прозорци и врати. Каним Ви да станете част от нашия екип на позиция: Счетоводител

ОТГОВОРНОСТИ:
- Контрол и водене на счетоводни регистри;
- Текущо осчетоводяване на документи;
- Изготвяне на периодични отчети и справки за нуждите на ръководството;
- Подготвяне на данни за статистически отчети и формуляри;
- Счетоводно приключване;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Икономическо образование;
- Професионален опит в производствена фирма - минимум 5 години;
- Умения за работа с MS Office;
- Познания и работа със счетоводни програми
- Познаване и прилагане на законовите счетоводни и данъчни норми;
- Аналитичност и отговорно отношение към работата.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Дългосрочен ангажимент на трудов договор;
- Добро възнаграждение и социални придобивки;
- Професионална реализация и възможност за развитие.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Кандидатствай по тази обява
България Пласт Трейд ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за България Пласт Трейд ЕООД
Всички обяви на България Пласт Трейд ЕООД