16.04.2021
Социален асистент на 4ч., НАННИ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Смолян; Постоянна работа; Непълно работно време; Заплата 500 BGN (Нето)

Социален асистент на 4ч.

Nanny е агенция с дългогодишен опит и репутация, специализирана в подбора на персонал.

Агенцията търси "Социален асистент за гр. Смолян на 4ч." за свой клиент.

Изисквания:
• Медицинско образование се счита за предимство;
• Предишен опит на подобна позиция;
• Шофьорска книжка се счита за предимство;
• Отговорност, организираност и сериозно отношение към задълженията;

Отговорности:
• Помагане на възрастен господин с почистване, пазаруване, готвене, даване на лекарства.
• Работното време е от понеделник до петък по 4ч. на ден.

Работодателят предлага:
• Чисто месечно възнаграждение в размер на 500лв.;
• Коректно отношение към служителя.

Моля, изпратете автобиография и актуална снимка.

Ще се свържем само с кандидатите, които са одобрени по документи.

Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.
Агенцията се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Лиценз № 1951 за предоставяне на посреднически дейност от дата 21.10.2015г.

Кандидатствай по тази обява
НАННИ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за НАННИ ЕООД
Всички обяви на НАННИ ЕООД