16.04.2021
★★★ Технически ръководител на обект, БИБО 69 ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Технически ръководител на обект

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
• Осъществява непосредственото оперативно, техническо и административно ръководство и контрол на строителния обект.
• Подробно проучва и следи за точно спазване на проектите и не допуска отклонения от тях
• Организира воденето и съхраняването на цялата техническа и административна документация – заповедна книга, различни видове дневници, инструктажни книги и др..
• Контролира и координира работата на подизпълнителите и поддържа връзка с инвеститора.
• Контролира качеството на строителството и материалите, доставяни на обекта, както и съхранението на строителните материал.
• Следи за своевременни заявки на материали, машини, инструменти и др. на обекта
• Приема извършената работа по количество и качество и отчита изпълнението на строителството.
• Участва в разработването и спазването на планове, стратегии, графици за изпълнението на видовете работи и др.
• Планира самостоятелно работата си в рамките на поставените срокове, в съответствие с поставените задачи

ИЗИСКВАНИЯ
• строително образование
• опит на подобна позиция – минимум 2 години
• компютърна грамотност – MS Office, добро владеене на AUTOCAD
• шофьорска книжка – категория В, активен шофьор
• експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи
• позитивна личност с отлични организационни и ръководни умения и екипен дух
• възможност за дългосрочна, постоянна ангажираност

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ
• дългосрочен ангажимент на трудов договор
• много добро възнаграждение и социални придобивки в зависимост от постигнатите резултати
• бонус при всеки завършен обект
• възможност за професионална реализация в реномирана компания
• служебен транспорт
• работа в динамичен и отговорен колектив

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати щe бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
БИБО 69 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БИБО 69 ЕООД
Всички обяви на БИБО 69 ЕООД