26.04.2021, Ref.#: CS 0321
★★★★★ Старши Мениджър Продажби на Корпоративни клиенти, ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
Месторабота София, Възможност за работа от вкъщи; Постоянна работа; Пълно работно време

Старши Мениджър Продажби на Корпоративни клиенти

Ние от VIP Security сме най-голямата компания в охранителната индустрия в България. Компанията ни предлага всички услуги в сферата на сигурността на национално ниво – комплексни услуги за корпоративни структури, охрана на ценни пратки и товари, касови услуги, охрана на масови мероприятия, мониторинг и охрана със СОТ, консултантски услуги, обучение и др.
Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното развитие търсим нов колега, който да се присъедини към амбициозния ни екип на позицията „Старши мениджър продажби“.

Основните отговорности на позицията са да:

- Търси и проактивно изгражда взаимоотношения с нови корпоративни клиенти;
- Обслужва съществуващи корпоративни клиенти с цел максимално покриване на потребностите им от продукти и услуги;
- Прави кръстосани продажби с цел оптимално реализиране на портфейла от продукти и услуги;
- Анализира пазара и развива нови стратегии, методи и канали за продажба;

Нашите изисквания:

- Висше образование;
- Минимум 3 години опит на подобна позиция в областта на продажбите и обслужването на корпоративни клиенти;
- Опит в управление на портфейл от клиенти и постигане на търговски цели;
- Отлични продажбени умения и способности за „затваряне“ на сделки;
- Отлични комуникативни и междуличностни умения;
- Много добро ниво на владеене на MS Office;
- Добро ниво на владеене на писмен и говорим английски език;
- Шофьорска книжка – активен шофьор;

Нашето предложение:

- Трудов договор;
- Отлични условия за работа по най-високи стандарти и практики в екип с доказани професионалисти;
- Възможности за реализация и развитие в компания лидер на българския пазар;
- Възможност за придобиване на карти за спорт;
- Включване в обучения за развитие на професионални и лични умения;
- Възможност за от вкъщи;
- Допълнителна отпуска;
- Преференциални условия и отстъпки от различни търговски обекти;
- И много други…

Ако смятате, че представената професионална възможност представлява интерес за Вас и вярвате, че отговаряте на изискванията за позицията, моля кандидатствайте като изпратите актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
Всички обяви на ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД