16.04.2021
★★★★★ Строителен инженер - технически ръководител, БГХЕНДИМЕН ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1500 до 2000 BGN (Бруто)

Строителен инженер - технически ръководител

Задължения:

• Организира и ръководи строително-монтажните дейности.
• Изготвя количествени сметки
• Изготвя и следи работните графиците
• Контролира качеството на работата
• Провежда и поддържа комуникация с клиентите
• Отговаря за стриктното спазване на проектната документация,
нормативните изисквания и вътрешните инструкции на клиента
• Осигурява безопасни условия на труд на обектите, за които отговаря
• Провежда ежедневни инструктажи, съгласно изискванията на българското законодателство и вътрешните инструкции на клиента.
• Контролира и отговаря за изправността и годността на използваните лични предпазни средства

Изисквания:

• Отлични комуникационни умения и възпитание. Да поддържа комуникацията с клиентите и с колегите
• Висше техническо образование с постигната квалификация – строителен инженер.
• Минимум 5 години опит на сходна длъжност
• Добра компютърна грамотност.

Нашата оферта е:
1. Редовна заплата и бонуси
2. 8 часов работен ден
3. Трудов договор и осигуровки
4. Служебен автомобил
5. Служебен телефон
6. Униформа

За повече информация, свържете се с нас на телефонен номер:
+359 889 987 382

Кандидатствай по тази обява
БГХЕНДИМЕН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БГХЕНДИМЕН ЕООД
Всички обяви на БГХЕНДИМЕН ЕООД