15.04.2021
★★★ ERP Администратор, МАКС ЕВРОПА ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
  • Технологии:
  • ERP
  • SQL SQL
  • MS SQL MS SQL
  • Excel Excel
  • Windows Windows

ERP Администратор

Макс Европа” ЕООД е компанията, административно обслужваща свързаните дружества „Макском” ЕООД (най-големият производител на велосипеди в България), „Чиполино” ЕООД (лидер в продажбата на детски и бебешки стоки), и „Велотек” ЕООД (производител на велосипедни джанти).
Във връзка с разрастване на фирмата и дейността ни, търсим да назначим:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Системно администриране и поддръжка на фирмената ERP - система и прилежащата към нея инфраструктура;
• Установява, анализира и отстранява възникнали проблеми в процесите;
• Поддръжка и оказване на съдействие на потребителите при работата със системата;
• Реагира бързо и компетентно помага при сигнали и въпроси от страна на потребителите на системите във фирмата;
• Участва при обсъждане и имплементиране на промени и новости в процесите;
• Активно въвежда данни в програмата и работи ежедневно с нея;
• Тества и документира процеси, свързани с ERP системите. Комуникира с доставчика на ERP и поддържа постоянна връзка по повод бъгове и проблематика, както и нововъведения;
• Разработване на необходимата документация;
• Изготвяне на оценки и доклади;
• Регулярно изготвяне на отчети за ръководството;

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА:
• Завършено висше техническо или икономическо образование;
• Предходен опит в работата с ERP-системи ( Microsoft Navision F&O се счита за предимство);
• Практически опит на същата или подобна длъжност минимум 2 години;
• Познания по Windows сървърни операционни системи Базови познания - AD, Hyper-V, Share-point server;
• Познаване на Microsoft SQL и база данни;
• Отлична компютърна грамотност и ефективно използване на Excel;
• Опит при администриране на информационни системи тип ERP;
• Свободно ползване на технически английски език на работно ниво ;
• Аналитично мислене, внимание към детайла и умения за качествено решаване на задачите в срок;
• Отговорност, умение за работа в екип, инициативност;
• Самоинициативност и отговорност към възложените задачи;
• Аналитично мислене;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Възможност да се развивате и израствате с високи стандарти на работа и международен пазар.
• Осигурен служебен транспорт и паркинг за лични автомобили
• Отлични условия на труд – места за хранене, прясно приготвена храна, барче, външен и вътрешен кът за почивка и др.
• Обучение за всеки, който има желание да работи при нас.
• Сигурност и стабилност
• Редовно заплащане и пълно осигуряване.

Ако отговаряте на посочените изисквания и предложението Ви интересува, моля изпратете автобиография с актуална снимка.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати!
Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита. Кандидатствайки за тази позиция, Вие доброволно предоставяте Вашите лични данни и ние ще ги съхраняваме и обработваме съобразно целите и сроковете на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
МАКС ЕВРОПА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАКС ЕВРОПА ЕООД
Всички обяви на МАКС ЕВРОПА ЕООД