14.04.2021, Ref.#: 214/21
★★★★★ Сервизен инженер (Източна България), СИГМА БЪЛГАРИЯ АД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

Сервизен инженер (Източна България)

Ние сме Сигма България АД- горд член на семейството на Saracakis Brothers S.А. Следваме мечтите си, водени от страстта и ценностите си да направим промяна, да осигурим изключително изживяване на клиентите си и прекрасно пътуване на служителите си. Вдъхновяващата ни история започва преди 99 години и сме щастливи, че сме една от водещите марки в нашата индустрия в Гърция и България. Горди сме, че сме надеждни партньори и изключителен вносител на VOLVO (строителна техника), TEREX FINLAY (трошачни и пресевни системи), KAESER (мобилни компресори), автомобили/ мотоциклети/ генератори HONDA, двигатели/ камиони MITSUBISHI, камиони RENAULT, камиони/ автобуси/ строителна техника VOLVO, строителна техника KOMATSU, HONDA MARINE и много други.

Търсим ориентиран в детайлите и сроковете Сервизен инженер за гр. Варна.

Вашите отговорности:
- Да предоставяте на нашите клиенти професионално и ефективно обслужване и поддръжка на машините
- Да постигате удовлетвореност на клиентите чрез отлично професионално изпълнение на работата
- Да осигурявате необходимата документация (протоколи) и да изпълнявате необходимите действия изцяло и своевременно
- Да гарантирате, че процедурите и указанията за безопасност на оборудването на Volvo Construction Equipment се спазват по всяко време
- Да създавате добри приятелски взаимоотношения с колегите си

Изисквания:
- Минимум 3 години професионален опит като инженер
- Подходящо техническо образование
- Добри познания по английски език - ще бъдат считани за предимство
- Компютърна грамотност
- Свидетелство за управление на МПС

Ние предлагаме:
- Конкурентна заплата и бонусна схема
- Служебен автомобил, телефон и лаптоп
- Медицинска застраховка
- Обучения във фабрики на VOLVO Construction Equipment в чужбина
- Всички необходими работни инструменти и работно облекло за всеки сезон
- Непрекъснато развиваща се и високопрофесионална работна среда, съгласно международните стандарти
- Възможности за развитие в Сигма България АД

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си- за предпочитане на английски език, но не задължително. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Сигма България АД е работодател, който предлага равни възможности на всички кандидати, независимо от раса, цвят на кожата, религия, пол, сексуална ориентация, полова идентичност, национален произход, увреждане или статут на ветеран.

Кандидатствай по тази обява
СИГМА БЪЛГАРИЯ АД  Известие за нови обяви
Повече за СИГМА БЪЛГАРИЯ АД
Всички обяви на СИГМА БЪЛГАРИЯ АД