07.05.2021, Ref.#: BO 002
★★★★★ ДОСТАВЧИК С ВЕЛОСИПЕД, БАЙК УАН ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1300 BGN (Нето)

ДОСТАВЧИК С ВЕЛОСИПЕД

Задължения:

- Извършване на доставки с велосипед до адрес на клиентa.
- Поръчката се взима/предава учтиво и внимателно, изграждайки положителен образ на компанията пред клиенти и партньори.
- Спазване на правилника за движение, управлявате превозното средство внимателно и отговорно.
- Носене на униформа през работното време.
- Спазване на утвърдените правила на фирмата .

Изисквания :

- За предимство ще се смята опит в сферата на доставките
- Добра ориентация в рамките на гр. София
- Комуникативна и динамична личност
- Организираност, Отговорност, Умения за работа в екип
- Безпроблемно използване на смартфон.
- Чисто съдебно минало

Ние предлагаме :

- Работа на смени при гъвкаво работно време
- Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с резултатите и личните постижения
- Възможност за предоставяне на служебен електрически велосипед

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка .
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност

Кандидатствай по тази обява
БАЙК УАН ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БАЙК УАН ЕООД
Всички обяви на БАЙК УАН ЕООД