14.04.2021
Детегледач/ка с настаняване, Бавачки ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2600 до 3000 BGN (Нето)

Детегледач/ка с настаняване

Bavachki.bg е посредническа агенция, специализирана в подбора на детегледачки за помощ в отглеждането на деца!

Ние разбираме че най-важното за един/една детегледач/ка е заслуженото отношение, като възпитател на децата и ние ще Ви намерим точната работа, ще Ви върнем обратна връзка за Вашата кандидатура и ще Ви представим по най-добрият начин.

Търсим детегледач/ка за кв. Изгрев. За едно момиче на 1 година, детето е напълно здраво и без алергии. Работният график на детегледач/кaта ще бъде на шестдневна работна седмица. Дневният режим на детето е: сутрин 6:30 ставане от сън, следва закуска и занимателни игри според възрастта до 9:30 и отново сън. Преди обяд може разходка и 13:00 часа да обядва. След това спи следобедно от 14:30 до 16:00 часа. Следва отново лека закуска плод и игри до вечеря - мляко в 20:00часа. Семейството има жилище в чужбина и детегледачът/ката ще трябва да пътува с тях дългосрочно. Лятото 4 месеца от юли до края на октомври семейството има къща в Гърция и бавачката ще е с тях.

Задълженията на детегледач/ка включва цялостна грижа за детето:
- хранене;
- грижа за хигиенни навици, смяна на памперси, къпане;
- приспиване и разходки;
- образователни игри и занимания според възрастта.

Изисквания:
• опит на подобна позиция с деца на възраст между 0 и 3 години;
• възможност за пътуване със семейството в чужбина за дългосрочен период;
• владеене на английски език е предимство;
• препоръка от предишен работодател е предимство;

Семейството предлага :
• начално чисто месечно възнаграждение в размер на 2600 лв;
• поемане на разходите по настаняване на служителя, както и транспортни разходи за
пътувания;
• един месец платена годишна отпуска;
• дългосрочен ангажимент;
• коректно отношение към служителя.

Моля, изпратете автобиография и актуална снимка.

Ние предлагаме приятна и приветлива работна обстановка в една силно развиваща се структура.
Само одобрените кандидати ще бъдат допуснати до интервю.

Лиценз № 3041 за предоставяне на посреднически дейност.

Кандидатствай по тази обява
Бавачки ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Бавачки ЕООД
Всички обяви на Бавачки ЕООД