14.04.2021
★★★★★ Специалист продажби - международен транспорт, ZMT Ltd.
Месторабота Казичене; Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист продажби - международен транспорт

"Зет Ем Ти" ООД е дружество с ограничена отговорност, регистрирано в Република България през 2015г. с предмет на дейност: търговско представителство и посредничество; транспорт и спедиция.
Ние сме динамично развиваща се компания с отлична бизнес организация, базирана на процесния подход.
За осъществяване на транспортната си дейност, разполагаме със собствени тежкотоварни автомобила. Със същите ежедневно се извършват превози на товари, включително и опасни (ADR). Компанията притежава издаден сертификат : Good Distribution Practices (GDP) за превоз на химични вещества и фармацевтични продукти.
Офисът ни е разположен в модернизирана сграда, част от обновен логистичен център, намиращ се на изключително комуникативно място - с.Казичене. За улеснение и комфорт на нашите служители, осигуряваме 24- часов охраняем, безплатен паркинг в логистичния център.
Във връзка с разширяване на нашата дейност търсим да назначим на трудов договор кандидат за позицията: Специалист продажби - международен транспорт

Отговорности:
- Привличане на нови клиенти
- Проактивно предлагане на услугите на компанията
- Следи и анализира пазарните условия
- Контактуване с български чуждестранни търговски фирми
- Водене на преговори и договаряне на цени и условия
- Изготвяне на оферти
- Представляване на компанията на бизнес срещи
- Създаване на дългосрочни взаимоотношения с клиенти
- Съдействие при възникнали проблеми при превозите

Изисквания:
- Опит в областта на продажбите и услугите
- Владеене на английски език
- Висше образование
- Свидетелство за управление на МПС - категория "В"
- Комуникативна и позитивна личност, отворена към бизнес срещи, водене на преговори и поддържане на бизнес комуникация

Ние Ви предлагаме:
- Изграждане на кариера в стабилна и бързоразвиваща се компания
- Атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
- Благоприятни условия на труд
- Безплатен паркинг

Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството - да станете част от нашия екип, моля, кандидатствайте, като изпратите автобиографията си.

За контакти и повече информация: +359 887 09 51 81 - Ваня Авдева
Обработване на личните Ви данни с цел подбор на персонал за обявената работна позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ZMT Ltd.

Кандидатствай по тази обява
ZMT Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за ZMT Ltd.
Всички обяви на ZMT Ltd.