13.04.2021, Ref.#: 003
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ С МЕДИЦИНСКО ОБРАЗОВАНИЕ, БИ ФИТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, кв.Дианабад ул.Апостол Карамитев №11 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1100 до 1300 BGN (Нето)

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ С МЕДИЦИНСКО ОБРАЗОВАНИЕ

Ние сме верига дрогерии „Би Фит“ и сме на пазара от 2009 г. Предлагаме една нова концепция магазини за всички, които се стремят към здравословен живот в хармония с природата. Клиентите ни получават качествено и компетентно обслужване и богат асортимент от парафармация, био и здравословни храни, био, медицинска и декоративна козметика, медикаменти, бебешки храни и аксесоари, санитарни материали, продукти за дома и други. Нашето мото е „Живей във форма“ - ясно послание за осъзнато и целенасочено търсене на здравословен начин на живот. Онлайн магазинът ни е пионер в сферата от 2010 г., като предлага експресна доставка в рамките на 3 часа за гр. София.
За допълване на нашия екип търсим ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ С МЕДИЦИНСКО ОБРАЗОВАНИЕ
Предлагаме:
• Работа в приятна атмосфера в европейски тип магазин
• Специализирано фирмено обучение
• Работа на работни смени (2 работиш на 2 почиваш)
• Млад и сплотен екип
• Постоянна работа
Изисквания към вас:
1. Диплома за завършено медицинско образование с една от следните медицински специалности:
- МЕДИЦИНСКА СЕСТРА
- МЕДИЦИНСКИ ЛАБОРАНТ
- АКУШЕР/КА
- ПОМОЩНИК-ФАРМАЦЕВТ
- МАГИСТЪР-ФАРМАЦЕВТ
- ДОКТОР
- ФЕЛДШЕР
- СТОМАТОЛОГ

2. Комуникативност и позитивно излъчване
3. Умения за работа в екип
4. Представителен външен вид
Вашите задължения и отговорности:

• Поддържа търговския вид на работното си място
• Посреща и обслужва клиенти като ги консултира за качеството и предимствата на предлагания асортимент от стоки
• Приема парични суми, връща ресто и издава касови бележки и фактури
• Подрежда и зарежда стоките на работното си място и витрините
• Поддържа хигиената в района на работното си място
• Съдейства на клиентите при предявяване на рекламации
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността

Очакваме вашите кандидатури. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, а одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
БИ ФИТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за БИ ФИТ ООД
Всички обяви на БИ ФИТ ООД