13.04.2021
★★★★★ Технически ръководител строителен обект, Инно Билд Инженеринг ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Технически ръководител строителен обект

"Инно Билд Инженеринг" ЕООД е иновативна строителна компания, успешно прилагаща своята новаторска концепция вече над 10 години.
С цел разширяване обхвата на фирмата, търсим специалист за обект на фирмата за длъжността Технически ръководител.

Изисквания към кандидата:
• Висше строително образование или средно специално с четиригодишен курс на обучение и придобита професионална кваликация "Архитектура и строителство";
• Много добра техническа грамотност;
• Солиден трудов стаж;
• Много добри умения за разчитане на техническа документация;
• Компютърна грамотност /MS Office/, AutoCAD;
• Шофьорска книжка – кат. В;
• Обекта, за който се търси технически ръководител се намира в гр.София;

Ключови умения:
• Комуникативност;
• Умения за работа в екип;
• Способност за решаване на проблеми и взимане на самостоятелни решения;
• Умения за поемане на отговорност, стриктност, прецизност;

Задължения и отговорности:
- Цялостна координация по изпълнение на инвестиционни проекти в строителството;
- Организация, отговорност и контрол за изпълнение на строителните работи;
- Контрол и координация на СМР, оценка и приемане на крайния продукт.
- Подготовка на необходимата документация съгласно нормативната уредба в строителството;
- Осъществява непосредствено техническо и административно ръководство на строителния обект;

Ние предлагаме:
- Заетост на пълен работен ден
- Постоянен трудов догогвор
- Служебен автомобил
- Служебен лаптоп
- Добро възнаграждение

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV и актуална снимка чрез бутона за Кандидатстване.
Интервю ще бъде проведено само с одобрените кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Инно Билд Инженеринг ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Инно Билд Инженеринг ЕООД
Всички обяви на Инно Билд Инженеринг ЕООД