13.04.2021
★★★ Терапевт Лазерна епилация, Anita beauty OOD
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Терапевт Лазерна епилация

Лазерен център ANITTA търси служител за гр. Бургас к-с Меден Рудник бл.118

Кандидатите не е задължително да имат опит в сферата.

Изисквания:

- Практичност и прецизност в работата;
- Добри комуникативни умения
- Ведра и енергична натура

Отговорности:

- Работа с специализирана апаратура
- Консултиране на клиентите относно извършваните услуги и отделяне на специално внимание към всеки;
- Поддържане добър вид на работното място;
- Спазване на установените правила и работа за добрия имидж на фирмата;

Ние ви предлагаме:

- Професионално обучение
- Работа в приятна обстановка
- Трудов договор, осигуровки

Моля, изпращайте Вашите CV, актуална снимка и телефон за връзка!

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Кандидатствай по тази обява
Anita beauty OOD  Известие за нови обяви
Повече за Anita beauty OOD
Всички обяви на Anita beauty OOD