15.04.2021
★★★★★ Анализатор Eнергийни Пазари, Адвайс Експерт ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Анализатор Eнергийни Пазари

Ние сме консултантска компания, оперираща в сферата на индустриалното производство и енергетиката.
В момента желаем да разширим отдела си и търсим Анализатор Енергийни Пазари, който да се присъедини към екипа ни.

Основни задължения и отговорности:

• Провежда изследвания за пазарите на емисии въглероден диоксид,електроенергия, газ и въглища в Европа;
• Анализира бази от данни от съответните енергийни пазари;
• Изследва пазара за атрактивни възможности за реализиране на печалби;
• Създава комплексни доклади с краткосрочни и дългосрочни прогнози;
• Следи административната уредба в сектора и нейните изменения;
• Извършва фундаментален и технически анализ на пазара на различни енергийни продукти;
• Комуникира с други анализатори и пазарни участници;
• Участва активно при изготвяне на периодични бюджети,

Изисквания:

• Висше икономическо образование;
• Професионална област: икономика, математика;
• Професионален опит в област или области свързани с функционалните задължения на длъжността е предимство;
• Самоинициативност и комбинативност;
• Ориентираност към постигане на резултати;
• Работа с база данни и добри компютърни и презентационни умения;
• Много добра комуникативност, аналитично мислене, организираност.

Компанията предлага:

• постоянен и дългосрочен ангажимент;
• конкурентно за бранша възнаграждение.

Кандидатствай по тази обява
Адвайс Експерт ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Адвайс Експерт ЕООД
Всички обяви на Адвайс Експерт ЕООД