12.04.2021
★★★★★ Проектант, СААВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, с. Лозен ул. Професор Никола Шипковенски (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски

Проектант

Изисквания:
1. Висше техническо образование. Може незавършено.
2. Желание за развитие и стремеж към постигане на резултати и търсене на нови възможности.
3. Знания и опит в използването на AutoCAD - 2D.
4. Използване на Office пакет.

Отговорности :
1. Работно проектиране на окачени фасади, вентилируеми фасади и дограми.
2. Изготвяте на работни чертежи за производство и монтажни планове.
3. Техническа консултация на клиенти, архитекти и инвеститори по отношение на избор на система за изпълнение, остъкляване и специфични детайли на завършване.
4. Активно си сътрудничи със специалистите от другите структурни звена на фирмата;

Предлагаме:
1. Встъпително и последващо обучение.
2. Работа в утвърдена фирма с висок имидж и безупречна репутация.
3. Високо, резултатно ориентирано заплащане.
4. Работа в млад, мотивиращ и сплотен екип.
5. Служебен транспорт до базата в района на с.Лозен.
6. Регламентирано работно време. От 8,30-17,30ч. от понеделник до петък.
7. Възможности за професионално и кариерно развитие.

Кандидатствай по тази обява
СААВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СААВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД
Всички обяви на СААВ ИНЖЕНЕРИНГ ООД