12.04.2021, Ref.#: 2141
★★★ ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ НА МОНТАЖ НА ПРОЗОРЕЧНИ СИСТЕМИ И ОКАЧЕНИ ФАСАДИ, Крупал ЕООД
Месторабота Brussels / Belgium; Постоянна работа; Пълно работно време

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ НА МОНТАЖ НА ПРОЗОРЕЧНИ СИСТЕМИ И ОКАЧЕНИ ФАСАДИ

ФИРМА „КРУПАЛ” ЕООД е създадена през 2006 г. с основни дейности:
1. Проектиране.
2. Производство, доставка и монтаж на:
- Алуминиева, PVC и дървена дограма. Алуминиеви, стоманени и стъклени конструкции.
- Окачени и вентилируеми фасади от еталбонд, етернит, керамични плочи, камък и други.
3.Товаро- подемна техника и транспортна дейност.

В „КРУПАЛ” работи екип от професионалисти и експерти, които реализират основните приоритети на компанията. Фирмата предлага на клиентите си завършен продукт, включващ консултиране, проектиране, производство и монтиране. С индивидуалния подход към всяка поръчка или запитване, „КРУПАЛ” се превърна в предпочитан партньор и за корпоративните, и за частните клиенти.
Компанията е сертифицирана по ISO 9001: 2008, OHSAS 18001: 2007.
Във връзка с оптимизиране на своята дейност „КРУПАЛ” ЕООД търси да назначи:

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ НА МОНТАЖ НА ПРОЗОРЕЧНИ СИСТЕМИ И ОКАЧЕНИ ФАСАДИ ЗА ОБЕКТИ В ЧУЖБИНА

І. ИЗИСКВАНИЯ:
1. ОТНОСНО КВАЛИФИКАЦИЯТА НА КАНДИДАТА
- ЗАВЪРШЕНО ВИСШЕ СТРОИТЕЛНО ИЛИ СРЕДНО ТЕХНИЧЕСКО ОБРАЗОВАНИЕ;
- Техническите познания в областта на производството и монтажа на алуминиева, PVC и дървена дограма са ПРЕДИМСТВО;
- Практическият опит в ръководенето на обекти свързани с производството и монтажа на алуминиеви, стоманени, стъклени конструкции, окачени и вентилируеми фасади е ПРЕДИМСТВО;
- Да притежава завишени критерии за качество, точност и прецизност;
- Умело да чете чертежи и работи с техническа документация и база данни;
- С вещина да организира екипа и да може да взема решения в трудни ситуации;
- Добра компютърна грамотност;
- Готовността за командировки в ЧУЖБИНА Е СЕРИОЗНО ПРЕДИМСТВО.
- Да владее английски или немски език на работно ниво;
- Шофьорска книжка - кат. B е предимство.

2. ОТНОСНО ЛИЧНОСТТА НА КАНДИДАТА:
- Да има ТРАЙНИ НАГЛАСИ за работа на подобна позиция;
- Да е амбициозен, отговорен и дисциплиниран;
- Да умее да създава респект и уважение в колектива;
- Екипен играч;
- Добре развити умения за оценка, анализ, систематизиране, подреждане и предаване на текущата информация;
- Изключително добра зрителна памет /да улавя и най- дребните детайли/;
- Отлични организаторски умения и способности за управление на текущите процеси;
- Волеви и решителен човек;
- Добри умения за адаптация и работа в динамична среда;
- Работохолик по душа, който изпитва удоволствие от постигнатите резултати.

3. ДРУГИ
- Възможност за командировки в страната и чужбина за период от 1 до 3 месеца. По голяма продължителност на командировките се договаря индивидуално.

ІІ. ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да организира, ръководи и контролира работата на поверените му монтажни групи;
- Да планира работния график и ефективното координиране на служителите;
- Да изготвя графици за работата на обектите;
- Да контролира качеството на изпълнените СМР (от поверените му монтажни групи) и отговаря за изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа спецификация;
- Да осъществява непосредствен контрол върху извършваните дейности на обектите;
- Да изготвя заявки за необходими ресурси за дейността на монтажните групи, техника, финанси, работна сила и други;
- Да организира и участва в работни срещи на строителните площадки;
- Да взема размери от обектите /при необходимост/;
- Да съставя количествени сметки;
- Да отчита и защитава изпълнените строителни работи;
- Да следи за разхода на материали;
- Да изготвя отчетните документи;
- Да съставя актове на всички извършени СМР;
- Да контролира работата на подизпълнителите, по качество и количество;
- Да отговаря за срочното и качествено изпълнение на СМР, предвидени в проектната документация;
- Да осигурява необходимите предпазни средства и инструктаж на обекта във връзка с охраната на труда и противопожарната защита;
- Да не допуска работа при опасни и вредни за здравето условия!

ІІІ. ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Много Добро персонално договорено възнаграждение и бонуси за постигнати резултати;
- Работа във фирма, която вярва, че хората са най- големия капитал;
- Безплатна квартира с много добри битови условия;
- Служебен автомобил, компютър и телефон;
- Добри условия на труд /без вредни фактори/;
- Фирмени обучения;
- Постоянен Трудов Договор сключен с "КРУПАЛ" ЕООД и Осигуровки;
- Възможности за развитие.

ІV. НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
- Актуално CV на български език;
- Препоръки от бивши работодатели или колеги - по преценка на кандидатите.

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете Автобиография. Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

НАПРАВЕТЕ НАЙ- ДОБРОТО ЗА СЕБЕ СИ
УСПЕХ

Кандидатствай по тази обява
Крупал ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Крупал ЕООД
Всички обяви на Крупал ЕООД