09.04.2021
★★★ ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, ЕРНИК ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Castries / Saint Lucia; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2000 до 3000 USD (Нето)

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

За Наш клиент, една от водещите строителни компании в България, с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство,във връзка със стартиране на международен обект търсим да назначим отговорен и амбициозен човек на позиция:

Технически ръководител

Изисквания:

- Висше образование;
- Минимум опит: 3 години на подобна позиция;
- Ниво на владеене на Английски език – В2;
- Отлични познания за Нормативна уредба;
- Отлични компютърни умения- MS Office; CAD/CAM системи, BIM софтуер;
- Много добро познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР, както и технологията на ценообразуването и отчитането им;
- Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация;
- Опит в управлението на хора в мултикултурна среда;
- Възможност за дългосрочни командировки в чужбина;

Отговорности и задължения:

- Организира и ръководи дейността на поверения обект;
- Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
- Изготвяне на количествени сметки и количествено-стойностни сметки;
- Изготвяне на графици за поръчка на материали;
- Изготвяне на справки и отчети, свързани с цялостната дейност по изпълнението на строителния обект;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
- Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
- Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
- Провеждане на инструктажи по ТБТ;

Фирмата предлага:

- Коректност в заплащането и осигуряването;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Участие в амбициозни проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане и фирмени обучения;
- Осигурено настаняване;
- Поети транспортни разходи на самолетните билети;
- РЗ- ОТ 2000$ до 3000 $ /месец;
- ТД,СО;

УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Удостоверение за посредническа дейност за други държави № 1957 от 30.10.2015 гoдина.

Телефон за информация:
056/842163
0885/795528
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЕРНИК ЕООД

Кандидатствай по тази обява
ЕРНИК ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕРНИК ЕООД
Всички обяви на ЕРНИК ЕООД