08.04.2021
★★★★★ Юрисконсулт на Кредитна институция, КРЕДИТ ТРЪСТ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт на Кредитна институция

„Кредит Тръст“ ООД е финансова институция, регистрирана със заповед № БНБ-101411. Дружеството е част от група инвестиционни и финансови компании, опериращи на българския пазар с дългогодишна история.

Във връзка с разширяване обхвата на дейността, Кредит Тръст търси да назначи „Юрисконсулт“.

Изисквания и квалификации:
• Магистър по право;
• 3+ години опит в кредитирането;
• Отлична компютърна грамотност;
• Екипност и добри комуникативни умения;
• Прецизност и прилежност

Задължения и отговорности:
• Извършва правно обслужване на дружеството във връзка с основната му дейност, която е под надзора на БНБ, ЦКР, КЗЛД, ДАНС;
• Изготвяне и участие в процеса по подписване на договори за кредит;
• Изготвяне на правни становища по прилагане на нормативните актове;
• Правни действия при проверката на документи при усвояване на суми по сключени договори за кредит;
• Проверка валидността на учредените обезпечения и документите, удостоверяващи правата на фирмата върху учредените обезпечения;
• Предоставя становища по възникнали правни въпроси с оглед гарантиране правата на фирмата преди предоставяне на кредити;
• Следене на промените в нормативната уредба, актуализиране и имплементиране на съответните вътрешни правила и процедури за нормативно съответствие.

Ние предлагаме:
• Конкурентно възнаграждение;
• Работа в амбициозен екип;
• Възможности за професионално развитие;
• Работа на трудов договор.

При проявен интерес от Ваша страна, моля не се колебайте да изпратите професионална си автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
КРЕДИТ ТРЪСТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за КРЕДИТ ТРЪСТ ООД
Всички обяви на КРЕДИТ ТРЪСТ ООД