08.04.2021
★★★★★ Експерт Кредитиране, КРЕДИТ ТРЪСТ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Експерт Кредитиране

„Кредит Тръст“ ООД е финансова институция, регистрирана със заповед № БНБ-101411. Дружеството е част от група инвестиционни и финансови компании, опериращи на българския пазар с дългогодишна история.

Във връзка с разширяване обхвата на дейността, Кредит Тръст търси да назначи „Експерт Кредитиране“.

Изисквания и квалификации:
• Висше образование;
• Опит във финансова/кредитна институция на подобна позиция;
• Опит при структуриране на кредитни сделки на физически и юридически лица;
• Отлични умения за работа с приложенията на MS Office – Word, Excel;
• Познания в областта на приложимото законодателство

Задължения и отговорности:
• Събира и обобщава необходимата информация с цел изготвяне на становище по искане за кредит;
• Проучва и оценява кредитоспособността на даден клиент във връзка с искане за отпускане на кредит;
• Извършва проверки и проучване на кредитоискателите в съответните бази данни;
• Проучва и изготвя предварително становище относно приемливостта на предлаганото обезпечение;
• Изготвя предложения за отпускане на кредит;
• Съвместно с юрист изготвя документацията, свързана с предоставяне на кредити;
• Представляване на дружеството при изповядване на сделки при нотариус;
• Осъществява постоянен мониторинг на кредитния портфейл и обслужването на отпуснатите кредити;
• Изготвя писма/покани до клиенти – кредитополучатели във връзка с обслужване на предоставените кредити;
• Пряко комуникира с останалите звена и служители в дружеството (юрисконсулти, счетоводители, администратори и др.)

Ние предлагаме:
• Конкурентно възнаграждение;
• Работа в амбициозен екип;
• Възможности за професионално развитие;
• Работа на трудов договор.

При проявен интерес от Ваша страна, моля не се колебайте да изпратите професионална си автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана.

Кандидатствай по тази обява
КРЕДИТ ТРЪСТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за КРЕДИТ ТРЪСТ ООД
Всички обяви на КРЕДИТ ТРЪСТ ООД