08.04.2021, Ref.#: БМ
★★★★★ ЗАМ. ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, ТЕРЗИЕВ И КО ИНЖЕНЕРИНГ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1400 до 2000 BGN (Нето)

ЗАМ. ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Счетоводна Кантора обявява свободна позиция за Заместник Главен Счетоводител:

Професионални изисквания
- Икономическо образование, предимство Счетоводство и контрол
- Умение за организация и определяне на приоритетите в работата
- Задължителен Професионален опит като счетоводител минимум 5 години! /предимство в счетоводна къща/
- Добра компютърна грамотност - MS Word, Excel, Outlook и Интернет
- Препоръчителен опит със счетоводен продукт Микроинвест

Основни задължения:
- Цялостно текущо осчетоводяване на покупки, продажби, банкови извлечения, ВОП, ВОД, Внос, Износ, Услуги с ЕС, трети страни, ДАП, САП
- Засичане салдата на всички счетоводни сметки по оборотната ведомост
- Изготвяне на справки необходими на ръководството
- Подготовка на декларации и дневници по ЗДДС
- ТРЗ и Личен състав - ведомости, Д1, Д6, болнични, платежни, НАП, НОИ, ИТ
- Участие в проверки и ревизии на НАП и НОИ
- Годишно приключване, изготвяне и подаване на ГДД и ГФО на ЮЛ и ФЛ

Личностни изисквания
- Динамична, коректна и лоялна личност.
- Аналитично мислене, умения за установяване и разрешаване на казуси, взимане на самостоятелни решения.

Предложение:
- Възможност за развитие
- Мотивиращо възнаграждение
- Стандартно работно време, без работа в почивни и празнични дни

Изпращайте подробна автобиография със снимка, като е препоръчително мотивационно писмо и препоръки от предишни работодатели.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, след което ще се свържем с одобрените кандидати отговарящи на критериите.
Документите на кандидатите ще бъдат разгледани при гарантирана конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ТЕРЗИЕВ И КО ИНЖЕНЕРИНГ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ТЕРЗИЕВ И КО ИНЖЕНЕРИНГ ООД
Всички обяви на ТЕРЗИЕВ И КО ИНЖЕНЕРИНГ ООД