07.04.2021, Ref.#: Legal
★★★★★ Юрисконсулт, АЛТЕРКО РОБОТИКС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт

Ако желаете да станете част от екип, за който не съществуват невъзможни неща, а всяка трудност е само поредното предизвикателство.
Ако искате да оставите следа в света на технологиите.
Ако искате да станете част от бъдещето още сега, в такъв случай вашето място е при нас!

В момента търсим да назначим Юрисконсулт.

Основни Отговорности:

• Ревизия и изготвяне на договори и споразумения с бизнес партньори, клиенти и доставчици във връзка с основната търговска дейност на компанията;
• Изготвя общи условия и политики за вътрешни и търговски цели;
• Съгласуване на договори и изготвяне на документация, становища, програми, проекти, обществени поръчки;
• Комуникация с клиенти, партньори и държавни институции;
• Проследяване на прилагането на регулациите в областта на защита на потребителите, защита на личните данни, публично предлагане на ценни книжа;
• Обработка на сигнали, проверки и запитвания от регулаторни органи и държавни институции и предоставяне на информация и становища;
• Администриране на процеса по сключване на договори и проследява развитието на договорните отношения;
• Изготвяне справки и анализи за целите на счетоводството, вътрешен и външен одит;
• Осъществяване юридическо съдействие на всички отдели в компанията.

Изисквания:

• Висше юридическо образование, завършена степен „Магистър”,
• Придобита правоспособност;
• Отлична езикова грамотност;
• Високо ниво на владеене на английски език;
• Отлични комуникативни умения;
• Много добри организационни умения;
• Умения за водене на бизнес кореспонденция;
• Отлична компютърна грамотност (MS Office: Word, Excel, Power Point, Microsoft MS Outlook, Internet, CIELA, APIS, etc.);
• Добри познания в областта на облигационното и търговското право;
• Опит по специалността – минимум 5 години;
• Личностни качества: способност за работа в екип, отговорност, лоялност, коректност, висока мотивация, инициативност, резултатна ориентираност, желание за професионално развитие по специалността в корпоративна среда;

За предимство ще се считат:

• Предишен опит в корпоративна среда;
• Познания в областта на защита на потребителите, защита на личните данни, публично предлагане на ценни книжа;
• Втори западен език.

Компанията предлага:
• Динамична работна среда;
• Възможност за професионално развитие;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Мотивиращо възнаграждение и бонуси;
• Фирмени събития и обучения;

Ако разпознаете себе си в тази роля, моля изпратете Вашето СV.

Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално.
Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на АЛТЕРКО РОБОТИКС ЕООД

Кандидатствай по тази обява
АЛТЕРКО РОБОТИКС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за АЛТЕРКО РОБОТИКС ЕООД
Всички обяви на АЛТЕРКО РОБОТИКС ЕООД