07.04.2021, Ref.#: 3
Специалист Разпределение Дигитални Права, МУЗИКАУТОР СНЦ
Месторабота София, Будапеща 17 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Специалист Разпределение Дигитални Права

МУЗИКАУТОР е сдружение за колективно управление на авторски права на композитори, автори на текст, свързан с музика, и музикални издатели. Основната му дейност е свързана с отстъпване на права за използване на музикални произведения, събиране и разпределяне на авторски възнаграждения.

Във връзка със събираните възнаграждения от използване на музикални произведения в дигитална среда МУЗИКАУТОР търси да назначи:

Специалист "Разпределение дигитални права"

Основни задължения и отговорности:

Обработва постъпилите отчети от клиенти като за целта:
- анализира и синхронизира различни видове бази данни;
- подготвя и преформатира в необходимите формати различните видове отчети с цел въвеждане в специализиран софтуер;
-идентифицира музикални и/или филмови произведения в бази данни или в публичното пространство;
- извършва проверка относно регистрацията на конкретни произведения в базата данни на сдружението – български и чуждестранни;
- въвежда програмните отчети в предназначения за това софтуер, с цел извършване на разпределението на събраните възнаграждения, съобразно Правилата за разпределение на МУЗИКАУТОР;
- води писмена и устна комуникация на български и английски език.

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
1. Образование – средно или висше;
2. Много добра компютърна и техническа грамотност –Excel (много добро ниво), Word, Internet, работа с база данни, специализиран софтуер и големи обеми от информация;
3. Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
4. Умение да планират и приоритизират;
5. Да притежават обща музикална култура и интерес в областта на авторското право се счита за предимство;
6. Умение за бързо ориентиране в голям обем от информация (бази данни, уебсайтове, платформи и др.);
7. Да не са правоносители или лица, свързани с ползватели..

Лични качества:
- Комуникативни способности и умение за работа в екип;
- Възприемчивост и способност за бърза обработка на нова информация;
- Адаптивност;
- Прецизност, внимание към детайла;
- Оперативност;
- Проактивност и желание за оптимизиране на работния процес.

Ние предлагаме:
- Отлична работна атмосфера;
- Трудов договор с 6-месечен изпитателен срок;
- Стандартно работно време;
- Допълнително здравно осигуряване;

За да кандидатствате за позицията, моля изпратете подробна автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 18.04.2021 г.

Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

От МУЗИКАУТОР събираме следните данни за Вас: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви и мотивационното Ви писмо, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.

Кандидатствай по тази обява
МУЗИКАУТОР СНЦ  Известие за нови обяви
Повече за МУЗИКАУТОР СНЦ
Всички обяви на МУЗИКАУТОР СНЦ