07.04.2021, Ref.#: ЪПА
Търговски Представител – Електро и ръчни инструменти, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1500 BGN (Нето)

Търговски Представител – Електро и ръчни инструменти

Европа Консулт предлага решения по набиране и подбор на служители в широк спектър от бизнес сектори и професии. Екипът ни се стреми да осигури най-добрите резултати при наемането на необходимите специалисти за клиентите ни.

За наш клиент, английски производител на електро и ръчни инструменти, търсим служител за позицията:

ОТГОВОРНОСТИ:
· Организиране и осъществяване на срещи с клиенти, планиране на продажби във възложения район – част от град София.

· Обработване на запитвания на клиенти по мейл и телефон , организиране на маркетингови кампании , свързани с дейността.

· Офериране, директни продажби и доставки на продуктите на компанията - професионалните електроинструменти , ръчни инструменти , аксесоари и батерии ;

· Ефективно взаимодействие и управление на складови наличности.

ИЗИСКВАНИЯ:
· Професионален опит в областта на доставките и търговията. Опит с Професионални Електроинструменти/батерии/ ръчни инструменти ще се счита като водещо предимство.

· Предходен опит в работата с технически продукти в определения район;

· Владеенето на английски език е предимство;

· Отлична комуникация и умения за водене на преговори при продажби;

· Шофьорска книжка.

КЛИЕНТЪТ ПРЕДЛАГА:
· Твърдо възнаграждение плюс бонус = 1,500лв +;

· Работно време от пон. до петък: 8:30 – 17:30;

· Реални възможности за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография.Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Всички обяви на ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД