06.04.2021, Ref.#: DPO
★★★★★ Длъжностно лице по защита на личните данни, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Длъжностно лице по защита на личните данни

REMIX е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери.

Като дружество, опериращо в девет европейски държави, „Ремикс Глобъл“ АД е администратор на значителен обем данни, поради което търсим "Длъжностно лице по защита на личните данни".

Описание на длъжността:

• Следи за спазването на правилата за защита на личните данни и на политиките на администратора или обработващия лични данни по отношение на защитата на личните данни;
• При поискване да предоставя съвети по отношение на оценката на въздействието върху защитата на данните и да наблюдава извършването на оценката;
• Отчита и информира Дружеството за рисковете свързани с обработването на личните данни от Дружеството;
• Следи за спазването и актуализирането на процедурите по защита на данните в Дружеството, както и предлага въвеждането на нови такива за оптимизация на процесите;
• Изготвя и дава становища по документи, относими към въпроси за защита на личните данни;
• Информира и съветва администратора и служителите, които извършват обработване, за техните задължения по силата на нормативните актове за защита на личните данни;
• Действа като точка за контакт с надзорния орган.
• Притежава юридически опит и задълбочени познания в областта на правото.

Задължения:

• Предоставя становища по въпросите на защита на личните данни;
• Следи за спазването на принципите и правилата за защита на личните данни според ОРЗД;
• Отговаря на исканията на субектите на лични данни;
• Поддържа и актуализира документите, свързани с въведените процедури по защита на личните данни в компанията;
• Комуникира с контрагенти на Дружеството по въпросите за защита на личните данни и ръководи процесите по сключване на споразумения за защита на личните данни;
• Следи за необхдоимост от изменения в политиката за защита на личните данни и политиката за бисквитки на Дружеството и предлага такива на Дружеството.
• Комуникира с КЗЛД като точка за контакт.
• Съдейства по други корпоративни правни въпроси.

Изисквания:

• Експертни познания в областта на законодателството и практиките за защита на личните данни;
• Много добра компютърна грамотност( MS office и др.);
• Английски език - писмено и говоримо - отлично ниво;
• Български език – писмено и говоримо – отлично ниво;
• Юридическо образование и опит в юридическата сфера ще бъдат отчитани като голямо предимство;
• Познанията в областта на информационните технологии и онлайн търговията са предимство.

Предлагаме Ви:

• Постоянна работа на трудов договор и пълен работен ден;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Възможност за професионално развитие;
• Позитивна работна среда;
• Коректно и лоялно отношение.

Моля, в случай, че сметнете описаната по-горе позиция сходна до вашия досегашен опит и близка до желаната кариерна реализация, изпратете ни вашата актуална автобиография чрез бутон „Кандидатствай по тази обява“. Ще се свържем с одобрените кандидати в най-кратки срокове.

Уверяваме ви, че предоставените данни посредством вашата кандидатура са лични и подлежат на защита по смисъла на закона за защита на личните данни.
Дружеството обработва личните данни на кандидати за работа единствено с цел извършване на подбор за обявената свободна позиция.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД