06.04.2021, Ref.#: Run
★★★ Рънъри за плажни заведения, Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Месторабота Каварна; Временна/сезонна работа; Пълно работно време

Рънъри за плажни заведения

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort е петзвезден курорт разположен на Северното българско Черноморско крайбрежие между градовете Балчик и Каварна. Грандиозният проект на Гари Плеър разполага освен с фантастично голф игрище и с луксозна хотелска част, с частни плажове, релаксиращ Спа център, плувни басейни, ресторанти и други атракции. С внушителната си площ, с богатото си историческо наследство и уникалната крайбрежна природа, курортът е предпочитана дестинация за много чуждестранни гости - любители на голфа.

За сезон 2021 г., бихме желали да присъединим към нашия екип Рънъри за плажните заведения на комплекса.

Основни задължения:
- Настаняване на гостите на чадъри и кабани;
- Приемане и доставяне поръчки на храна и напитки;
- Поддържане в подреден и чист вид на местата за сервиране;
- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите;

Изисквания:
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Организираност, отговорност и прецизност в работата;
- Английски език на добро ниво е задължително, втори чужд език ще се счита за предимство;
- Желание за работа по график;
- Умение за работа в екип;
- Комуникативност, дискретност, коректност и лоялност;

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение;
- Работа на смени;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Осигурен транспорт или настаняване;
- Осигурена храна по време на смените;
- Работно облекло;

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да прикачите автобиография на български език или английски език, с актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите за кандидатстване ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност и при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Голф Резорт Мениджмънт ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Всички обяви на Голф Резорт Мениджмънт ЕАД