06.04.2021, Ref.#: SP
★★★ Спасители - плаж, Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Месторабота Каварна; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Спасители - плаж

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort - пет звезден курорт разположен на северното българско черноморско крайбрежие между градовете Балчик и Каварна. Грандиозният проект на Гари Плеър разполага освен с фантастично голф игрище и луксозно настаняване, с частни плажове, релаксиращ Спа център, плувни басейни, ресторанти и други атракции. С внушителната си площ с богатото си историческо наследство и уникалната крайбрежна природа, курортът е предпочитана дестинация за много чуждестранни гости - любители на голфа.

За предстоящия сезон търсим да назначим Спасители – плаж

Основни задължения:
- Непрекъснато наблюдение на къпещите се в поверената за охрана зона;
- Готовност за сигнализиране и предприемане на спасителна акция;
- Извършване на спасителни акции при инцидент във водата;
- Оказване на първа помощ до пристигането на медицински специалист;
- Проверка на годността на спасителните съоръжения и състоянието на дъното в поверената за охрана зона;
- Подреждане на шезлонги, чадъри и плажни съоръжения, инвентар;
- Проверка, съхранение и добро стопанисване на предоставената материално-техническа база.

Изисквания:
- Диплом за завършено средно образование;
- Свидетелство за воден спасител – плаж;
- Заверен личен талон за 2021 г.
- Умения за оказване на първа медицинска помощ;
- Владеене на английски език на добро ниве;
- Опит като спасител ще се счита за предимство;
- Умение за работа в екип;
- Комуникативност, дискретност;
- Коректност, лоялност и отговорност в работата;

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Осигурен транспорт или настаняване;
- Работно облекло;

За да кандидатствате за позицията Спасители – плаж, моля прикачете автобиография на български език, придружени с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Голф Резорт Мениджмънт ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Всички обяви на Голф Резорт Мениджмънт ЕАД