06.04.2021, Ref.#: TB
★★★ Техник ВиК инсталации, Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Месторабота Каварна; Постоянна работа; Пълно работно време

Техник ВиК инсталации

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort е петзвезден курорт разположен на Северното българско Черноморско крайбрежие между градовете Балчик и Каварна. Комплексът разполага освен с фантастично голф игрище, и с луксозна хотелска част, с частни плажове, релаксиращ Спа център, плувни басейни, ресторанти и други атракции. С внушителната си площ и с уникалната крайбрежна природа, курортът е предпочитана дестинация за много чуждестранни гости - любители на голфа.

Бихме желали да присъединим към нашия екип Техник ВиК инсталации

Основни задължения:
- Да проверява текущото експлоатационно състояние на водопроводните и канализационни системи в комплекса;
- Да установява и отстранява наличните повреди във водопроводните и канализационните системи;
- Да осъществява профилактика и поддръжка на водопроводните и канализационните инсталации;
- Да извършва ремонт и подменя амортизирани части и детайли от водопроводните и канализационните инсталации;
- Да полага, монтира и демонтира всички видове водопроводни тръби, кранове, фасонни части, санитарни прибори и апарати;
- Да изпитва плътността на водопроводните тръби и връзки;
- Да извършва поддръжка и ремонт на басейните в Комплекса - почистване, дозиране на препарати. др.
- Да монтира, изпитва, открива повреди и отводнява водопроводни и канализационни инсталации;

Изисквания:
- Образование: средно;
- Опит в изграждането и експлоатацията на вътрешни и външни водопроводни и канализационни инсталации, минимум 1 година;
- Познаване и използване общите и специализирани машини и инструменти, използвани при изпълнението на вътрешни и външни водопроводни и канализационни инсталации;
- Шофьорска книжка;
- Способност за работа в екип;
- Лоялност;
- Притежаването на сертификат за завършен курс за В и К специалист;

Нашето предложение:

- Работа на постоянен трудов договор.
- Мотивиращо възнаграждение и условия на работа;
- Осигурена храна за обяд по време на сезона.
- Осигурен транспорт или настаняване;
- Осигурена униформа;

За да кандидатствате за позицията Техник ВиК инсталации, моля прикачете автобиография на български език, придружени с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
Голф Резорт Мениджмънт ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Всички обяви на Голф Резорт Мениджмънт ЕАД