01.04.2021
★★★★★ Технически Консултант, МАХТЕК ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1200 BGN (Нето)

Технически Консултант

МАХТЕК ЕООД внася, продава и поддържа оборудване за производство на прозорци врати и фасади. Фирмата е официален представител на машини за обработка на ПВЦ и алуминиеви профили с марка MachTec, произвеждани от S.G.MACHINERY, както и на доказалият се във времето производител – Ozcelik. МАХТЕК ЕООД официално предлага и висококачествените продукти на OZGENC.

Във връзка с разширяването на дейността си, фирмата търси да назначи Технически Консултант.

Изисквания:
• Техническа мисъл
• Умение за работа с клиенти (комуникативност, съобразителност, гъвкавост)
• Умение за работа в екип
• Опит при работа с индустриално ободудване е предимство
• Много добра компютърна грамотност – работа с Word, Excel, Интернет
• Енергичност и желание за работа
• Отговорност и организираност
• Владеенето на английски език е предимство
• Техническото образование е предимство
• Шофьорска книжка категория Б

Основни задължения:
• Комуникира с клиенти и партньори на фирмата
• Отговаря на клиентски запитвания за цени и услуги
• Изготвя технически оферти за предлаганото от фирмата оборудване
• Консултира клиентите за резервни части, консумативи и тяхното приложение
• Консултира клиентите по други технически въпроси, като експлоатацията и поддръжката на машините
• Реализира продажби
• Посещение на място при клиенти при нужда
• Подпомага логистиката на доставките и пратките

Предлагаме :
• Работа в бързоразвиваща се фирма, с млад екип
• Редовно и мотивиращо възнаграждение
• Трудов договор, социални и здравни осигуровки
• Коректно отношение
• Петдневна работна седмица

Ако желаете да се присъедините към нас, моля изпратете актуална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност, като само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
МАХТЕК ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАХТЕК ЕООД
Всички обяви на МАХТЕК ЕООД