31.03.2021, Ref.#: МПШ
Мениджър Производство – Шприцоване на Пластмаси, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 4000 до 5000 BGN (Бруто)

Мениджър Производство – Шприцоване на Пластмаси

Европа Консулт предлага решения по набиране и подбор на служители в широк спектър от бизнес сектори и професии. Екипът ни се стреми да осигури най-добрите резултати при наемането на необходимите специалисти за клиентите ни.

За наш клиент, международна производствена компания, търсим служител за позицията:

Мениджър Производство – Шприцоване на пластмаси

Отговорности:
- Отговаря да ръководи производството според оперативното и производствено планиране и в съответствие с безопасността, чистотата и фирмените стандарти, като планира работната поръчка за максимална ефективност.
- Наблюдава 10 машини за шприцоване на пластмаса (Arburg и Sandretto, вариращи от 70 до 200 тона), ръководи екип от 9-11 души, на 3 смени.
- Носи пряка отговорност за изпълнение на производствените задания в необходимото време, качество и ефективност. Пряко подчинен е на Мениджъра на завода.

Изисквания:
- Опитът в международна производствена компания е водещо предимство.
- Опит в производството на PA6 и найлон се оценява като водещо предимство и/или опит с други пластмаси е силно желателен.
- Английски език на добро ниво
- Практически знания и опит при решаване на проблеми, свързани с качеството на шприцоване на пластмаса.
- Практически знания и опит за коригиране на параметрите на машините според обстоятелствата на продукта, смяна и калибриране на форми (прости и хидравлични).
- Умения за ръководене и координиране на три смени, съставяне на план за производителност и ефективност, както и за подобряване на текущата продуктивност, както технически, така и функционално.

*Заплащането за позицията би могло да е до 5000 лева (бруто на месец) според опита и квалификацията.

Почивни дни – събота и неделя.

Ако позицията представлява интерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография.Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Кандидатствай по тази обява
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Всички обяви на ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД