31.03.2021
★★★ Техник,механик на машини в шевното производство - цех Пловдив, ВиоМода ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив, ул. Ландос 4 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Техник,механик на машини в шевното производство - цех Пловдив

ВИОМОДА е иновативно австрийско предприятие, което е производител на функционални облекла в Пловдив, Кричим и Чирпан с над 250 служители. Нашите продукти отговарят на най-високите стандарти за качество.

Ние търсим да назначим :
Техник, механик на машини в шевното производство - за цеха в гр.Пловдив

Изисквания към кандидатите:
● техническо образование в сферата на фината техника
● познания по електротехника
● отговорност към извършваната работа
● опит в подобна сфера
● умение за работа в екип

Основни отговорности:
● ремонт и настройка на различни видове машини в шевното производство
● свързване на поточни линии

Ние предлагаме:
● добри възможности за обучение и развитие
● добър работен климат
● добро възнаграждение

Заинтересовахме ли ви? Тогава кандидатствайте при нас:

Васка Бакларова
+359 (0) 882 950 365
Управител

Кандидатствай по тази обява
ВиоМода ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ВиоМода ЕООД
Всички обяви на ВиоМода ЕООД