23.02.2021
★★★★★ ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО, АДМ Разград ЕАД
Месторабота Разград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ОПЕРАТОР ПРОИЗВОДСТВО

В ADM ние използваме силата на природата, за да осигурим достъп до храна по целия свят. С напредването на иновациите в индустрията, нашето портфолио от решения, отговарящи на всеки вкус и ангажимент за поддържане на устойчивост, ние даваме предимство на клиентите си при решаването на хранителните предизвикателства днес и утре. Ние ме световен лидер в осигуряването на храна за хора и животни и най-голямата световна компания за производство и преработка на селскостопански продукти. Нашият опит ни дава несравними възможности да задоволим нуждите от здравословна храна, напитки и други продукти. От зараждането на идеята до постигането на резултата ние целим обогатяване качеството на живот в целия свят.

Работата е в гр.Разград., на трисменен режим.

Вашите отговорности:
• Управлявате технологичния процес, като осигурявате оптимален режим на работа на технологичното оборудване;
• Контролирате качеството на произвежданата продукция;
• Извършвате обслужване на оборудването;
• Поддържате и почиствате района, за който отговаряте;
• Стриктно спазвате стандартите и процедурите на фирмата.

Вашият профил:
• Най-малко средно специално образование - техническо, химия, биотехнологии;
• Можете да разчитате технологични схеми и техническа документация;
• Имате свидетелство за управление на МПС;
• Правоспособност за управление на кари;

Нашето предложение:
• Условия за работа, отговарящи на изискванията на действащото трудово и осигурително законодателство;
• Безопасни и здравословни условия на труд;
• Възможности за повишаване на квалификацията и разширяване на професионалните знания и умения;
• Социална политика, насочена към поддържане на добро качество на живот.

Гордеем се, че предлагаме работно място с равни възможности и ценим разнообразието в нашата компания. Ако смятате, че тази работа е за Вас, отключете потенциала си и кандидатствайте сега онлайн.
Документите, които ще очакваме да получим в срок до 16 март 2021г. са: актуална автобиография, мотивационно писмо и диплом за завършено образование.
Вашите кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност в съответствие с Регламента за защита на личните данни, а ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Моля да отбележите, дали сте кандидатствали до сега за работа при нас и дали сте решавали тест.

Кандидатствай по тази обява
АДМ Разград ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за АДМ Разград ЕАД
Всички обяви на АДМ Разград ЕАД