23.02.2021
★★★★★ Счетоводител с немски език, ЕТЛ Сървисис ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Езици: Немски

Счетоводител с немски език

ETL Services е част от ETL Gruppe - най-голямата немска данъчно-консултантска и одиторска компания. За нашия бързоразвиващ се офис в София търсим да назначим счетоводител с немски език.

Отговорности:

Обработка и осчетоводяване на финансово-счетоводни документи на немски фирми
Изготвяне на оборотни ведомости, извлечения и справки
Изготвяне на анализи свързани с финансовото състояние на фирмите
Изготвяне месечните декларации за дължимия оборотен данък
Помощ при изготвянето на годишни финансови отчети

Изисквания:

Немски език ниво B2 или по-високо
Минимум една година опит в сферата на счетоводството
Висше образование или последна година студент
Отлични аналитични и комуникационни умения
Добро владеене на MS Office

Предложение:

Възможност за бързо развитие в новоизграждаща се структура
Продължително обучение по немски счетоводни стандарти и немско данъчно право
Кариера в утвърдена и динамична международна компания
Работа в млад екип
Отлично възнаграждение
Допълнително здравно осигуряване

Ако искате да се присъедините към нашия екип, моля изпратете актуална автобиография на български, английски или немски език. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителния подбор по документи. Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
ЕТЛ Сървисис ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕТЛ Сървисис ЕООД
Всички обяви на ЕТЛ Сървисис ЕООД