23.02.2021
★★★★★ Ветеринарен техник, Агротайм ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Исперих; Постоянна работа; Пълно работно време

Ветеринарен техник

„Агротайм” ЕООД е сред водещите български селскостопански компании. Тя е пример за модерно иновативно земеделие и прилага успешно международни добри практики в български условия, а също част от продуктите й се изнасят в чужбина.

В момента търсим да назначим: Ветеринарен техник – свинекомплекс в сектор отдих, заплождане и бременни.

Място на работа гр.Исперих

Относно позицията

Основни длъжностни задължения и отговорности:

-отговаря за свинете -майки в сектора,
-подобряване на условията за отглеждане на животните,
-правилното хранене на свинете майки,
-подобряване на здравословното им състояние,
-намаляване на смъртността,
-наблюдава правилната работа на вентилацията в помещенията с животни, своевременно реагиране за отстраняване на възникнали аварии,
-спазва стриктно и следи за спазване на мерките за биосигурност приети от фирмата,
-получава преки задачи от директора и заместник директорите на свинекомплекса.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Приоритизиране, организиране и точно изпълнение на задачите ;
- Добра комуникация и работа в екип с работниците в свинекомплекса.
- Отворен за нови идеи и похвати в работата и амбиция за развитие;
- Мотивиран и отговорен, търсещ решения на проблеми.
- Образование – Ветеринарно средно техническо.
- Компютърна грамотност;
- Английски език е предимство.
- Опит на подобна позиция е предимство.

Компанията предлага:

-Конкурентно възнаграждение;
-Възможности за получаване на допълнително такова по атрактивна бонус система;
-Възможности за развитие и обучение в динамична среда;
-Постоянен трудов договор.

Необходими документи за кандидатстване:
автобиография, мотивационно писмо, актуална снимка.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

Кандидатствай по тази обява
Агротайм ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Агротайм ЕООД
Всички обяви на Агротайм ЕООД