23.02.2021, Ref.#: OBH21
★★★★★ СЧЕТОВОДИТЕЛ, ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Томбоу България ООД е динамично развиваща се компания, част от голям международен холдинг, с изградени позиции в сферата на продажбата на услуги. Нашето желание е да продължим да бъдем лидер на пазара и за нас е важен екипът, с който постигаме поставените цели.
Станете част от нас като заемете позицията „Счетоводител”.

Ние предлагаме:
• Възможност за професионална реализация и развитие в стабилна търговска компания;
• Конкурентно възнаграждение;
• Мотивиращи социални придобивки;
• Трудов договор в съответствие с българското законодателство с реални осигуровки;
• 5 дневна работна седмица от 9:00 до 18:00 ч. с 60 мин. обедна почивка;
• Уютен офис в топ центъра на София;
• Динамична и интересна работа;
• Високи стандарти, утвърдени процедури и отлична работна среда.

Вашите задължения:
• Извършва обработка и анализ на първична счетоводна информация и експорти от ERP системата;
• Обработва фактури за покупки, контира и осчетоводява фактурите в дневниците;
• Плаща на доставчици и следи сроковете за плащане;
• Изчислява и осчетоводява разходи за бъдещи периоди и провизии;
• Изчислява и осчетоводява данъците върху разходите;
• Подготвя инвентаризация на материалните запаси, проверява и осчетоводява резултата от тях.

Нашите изисквания:
• Висше икономическо образование. Специалност "Счетоводство и контрол" е предимство;
• Минимум 2 години професионален опит в областта на счетоводството;
• Добро познаване на счетоводното и данъчно законодателство;
• Отлична компютърна грамотност – MS Office (особено Excel), специализиран счетоводен софтуер, желателно Ажур;
• Точност и организираност във връзка със спазване на срокове и процедури;
• Умения за комуникация и работа в екип;
• Френски език на работно ниво е плюс.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни подробно CV, придружено от мотивационно писмо и снимка.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД

Кандидатствай по тази обява
ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на ТОМБОУ-БЪЛГАРИЯ ООД