22.02.2021
★★★★★ Експерт оценка на застрахователни щети с немски език (временна позиция), Accenture Bulgaria EOOD
Месторабота София; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Експерт оценка на застрахователни щети с немски език (временна позиция)

Основни отговорности:

Експертът отговаря за цялостния процес по ликвидацията на една щета – от момента на регистрация на застрахователното събитие до финалното разрешаване на случая. Ролята включва подробно разглеждане и анализ на обстоятелствата около инцидента и вземане на решение за покритие, като паралелно се води кореспонденция с различните намесени страни. Позицията дава възможност да се приложат аналитично и критично мислене, както и комуникационни умения. Не се изисква предишен застрахователен опит, тъй като чрез интензивните вътрешни обучения изграждаме следващото поколение застрахователни експерти.

- Осъществяване на първия контакт с клиента при регистрацията на щети
- Анализ, обработка и разрешаване на различни застрахователни случаи, в съответствие с вътрешните политики на компанията и законодателната рамка в съответната държава
- Вземане на решение дали щетата подлежи на обезщетение, съобразно условията по полицата.
- Контакт с клиенти или трети страни (напр. брокери, работодатели, други застрахователни компании, местни институции)
- Работа със специфичен софтуер за обработка и съхранение на данни
- Показване на инициативност при посрещането на очакванията на клиентите, следвайки най-добрите практики в бизнеса, като се демонстрират високо качество, емпатия и точност.
- Поддържане на професионална култура, стимулираща екипната работа с цел осигуряване на продуктивна офис среда и приятелска атмосфера.

Изисквания за позицията:

- Високо ниво на владеене на писмен и говорим немски език – C1
- Отлични комуникационни умения
- Способност за ефективно приоритизиране на задачите
- Умение за работа в екип
- Компютърна грамотност и опит с MS Office
- Опит в сферата на обслужването на клиенти ще бъде считан за предимство
- Работата е подходяща и за кандидати с малък или без трудов опит

Допълнителни придобивки:

- Професионална сертификация
- Кариерно консултиране
- Допълнителен платен годишен отпуск
- 40% работа от вкъщи на месец
- Опции за закупуване на акции на компанията
- Луксозна здравна и стоматологична застраховка
- Ваучери за храна
- Мултиспорт карти
- Офис масажи
- Плодове в офиса
- Програма за подпомагане на служителите
- Бонуси за специални поводи
Кандидатствай по тази обява
Accenture Bulgaria EOOD  Известие за нови обяви
Повече за Accenture Bulgaria EOOD
Всички обяви на Accenture Bulgaria EOOD