17.02.2021, Ref.#: 12012021
★★★★★ Специалист предпечат, Велпа ЕООД
Месторабота Шумен; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2000 до 3000 BGN (Бруто)

Специалист предпечат

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Подготовка и корекция на файлове за печат, според вида на използваната печатна технология;
- Подготовка на файлове за печат и поръчка на инструменти (клишета);
- Съгласува работата според изискванията на клиента;
- Разработва необходимата техническа и художествена документация;
- Контролира отпечатването и качеството на изготвените от него/нея проекти;

НЕОБХОДИМИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Владеене на графични програми Adobe Illustrator, Adobe Photoshop и Corel Draw;
- Организираност и ефективност при спазване на крайни срокове;
- Предходен опит в графичния дизайн и предпечатната подготовка, ще се счита за предимство,
а също и познания за хартия, опаковки, щанци и клишета.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Интересна и динамична работа в утвърдена фирма;
- Адекватно трудово възнаграждение, съответстващо на професионалния опит;
- Професионално развитие и обучения;
- Работа на постоянен трудов договор и дългосрочна заетост;
- За кандидати извън населеното място – договаряне на допълнителни условия;

Кандидатствай по тази обява
Велпа ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Велпа ЕООД
Всички обяви на Велпа ЕООД