16.02.2021, Ref.#: AssFB
★★★ Асистент - Мениджър Храни и Напитки, Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Месторабота Каварна; Временна/сезонна работа; Пълно работно време

Асистент - Мениджър Храни и Напитки

Thracian Cliffs Golf & Beach Resort е петзвезден курорт разположен на Северното българско Черноморско крайбрежие между градовете Балчик и Каварна. Грандиозният проект на Гари Плеър разполага освен с фантастично голф игрище и с луксозна хотелска част, с частни плажове, релаксиращ Спа център, плувни басейни, ресторанти и други атракции. С внушителната си площ, с богатото си историческо наследство и уникалната крайбрежна природа, курортът е предпочитана дестинация за много чуждестранни гости - любители на голфа.

За сезон 2021 г., бихме желали да присъединим към нашия екип Асистент - Мениджър Храни и Напитки на комплекса.

Основни задължения:
- Съдействие за наемане и обучение на персонала, организация на трудовия процес в заведенията, изготвяне на графици, всякакви въпроси, свързани с персонала, в това число, заплати, настаняване, транспорт;
- Съвместно с Мениджър Храни и Напитки, организира и координира работата в служителите в отдела като наблюдава процесите, разпределя задачи между служителите, дава указания и подпомага екипите;
- Контролира спазване на условията за безопасен труд, поддържане на чистота, подреденост, изряден вид на заведенията;
- Съвместно с Агент Доставки, Главния готвач и Счетоводство, контролира процеса по доставяне и съхранение на храни и напитки;
- Съвместно с Мениджър Храни и Напитки, контролира отчетната документация на храни, напитки, продукти, материали;
- Работи за подобряване организацията и функционирането на барове и ресторанти – в това число предложения за подобряване на менюта, обслужване и т.н.
- Работи тясно с Мениджъри Продажби, Ивент Мениджър, Фронт Офис и Главния готвач на комплекса при организация и провеждане на събития, сватби, и други. В това число, изготвяне на оферти за изхранване за фирмени мероприятия, събития, сватби, кафе-паузи, кетъринг.
- Участва в ежедневни оперативки с останалите оперативни мениджъри и Генералния Мениджър, както и в ежеседмични срещи на всички мениджъри на отдели.
- Извършва тренинги и обучения за служителите на Отдел Храни и Напитки за обслужване, повишаване на продажбите и т.н.

Изисквания:
- Професионална квалификация по специалността;
- Опит на подобна позиция, минимум 3 години, за предпочитане в 4 и 5 звездни обекти;
- Отлично владеене на английски език, писмено и говоримо; Владеене на руски, румънски или немски език ще се счита за предимство;
- Познания за работа с Microsoft Office, Internet, One Drive, Clock Evolution;
- Валидно свидетелство за управление на МПС;
- Познаване на HACCP и добрите производствени и хигиенни практики;
- Готовност за гъвкаво работно време и работа на смени.

Необходими личностни качества:
- Добри комуникативни способности;
- Умения да организира, координира и контролира дейности;
- Умения за работа в динамична среда, творческо и аналитично мислене;
- Умение за работа в екип;
- Лоялност и организираност;
- Мотивация за работа

Нашето предложение:
- Интересна и предизвикателна работа в екип от професионалисти;
- Срочен трудов договор и пакет за Допълнително материално стимулиране;
- Мотивиращо възнаграждение и условия на работа;
- Осигурено настаняване или транспорт;
- Възможност за прилагане на индивидуални умения и компетенции.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да прикачите автобиография на български език или английски език, с актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите за кандидатстване ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност и при спазване на разпоредбите на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Голф Резорт Мениджмънт ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Голф Резорт Мениджмънт ЕАД
Всички обяви на Голф Резорт Мениджмънт ЕАД