15.02.2021
ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ В КУЛИНАРЕН МАГАЗИНА, ФУУД АРЕНА ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ В КУЛИНАРЕН МАГАЗИНА

Описание на позицията:

-Обслужва клиентите в търговския обект;
-Прави заявки, приема стока;
-Спазва реда и хигиената на работното място.

Изисквания:

-Средно обазование;
-Готовност за работа в екип;
-Организирана и експедитивна личност;
-Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Предлагаме:

-редовна смяна;
-дългосрочна реализация на позицията;
-отлично заплащане;
-отлични условия на труд.

Можете да кандидатствате, като изпратите подробна и актуална Автобиография със снимка. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
ФУУД АРЕНА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФУУД АРЕНА ЕООД
Всички обяви на ФУУД АРЕНА ЕООД