15.02.2021
★★★★★ Офертен / Търговски Отдел, ХАБИТАТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1400 BGN (Нето)

Офертен / Търговски Отдел

Изисквания:
- Оперативност, бързина и работна концентрация.
- Отлични комуникационни умения.
- Мотивация за работа и желание за развитие.
- Висше икономическо / техническо образование и опит в областта на търговията със строителни материали е предимство.
- Много добро ниво на Английски език (познания и по Италиянски език са предимство).
- Добри

Отговорности:
- Представя компанията, продуктите и решенията в областта, в която работи фирмата.
- Увеличава перспективните партньори в страната и разработва нови партньори.
- Води търговски преговори в случай на нужда.

Кандидатствай по тази обява
ХАБИТАТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ХАБИТАТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД
Всички обяви на ХАБИТАТ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ ООД