16.02.2021
★★★ Строителен инженер, УОЛТОПИЯ АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Летница; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1800 до 2300 BGN (Бруто)

Строителен инженер

Кои сме ние:
WALLTOPIA е световният лидер в производството на изкуствени стени за катерене и съоръжения за активно забавление. Оперираме в над 70 държави на 6 континента с над 22 години опит в индустрията.

Във връзка с разрастването на продуктовата гама и проектите на компанията, търсим да назначим Инженер с опит в проектирането и изработването на метални конструкции, който да се присъедини към екипа ни в град Летница.
Основни отговорности:
-Отговаря за изработването на техническа документация, съобразена с клиентските изисквания и технологичните възможности на производствената фирмена база.
- Работи в тясно сътрудничество с клиенти, архитекти и други специалисти по строителните планове на проекти;
- Изпълнява, преглежда и одобрява чертежи на AutoCAD и Advance Steel;
- Извършва анализ и изчисления на конструкцията;
- Разрешава възникнали проблеми, свързани с дизайна и изработването на конструкция
- Решава текущи въпроси относно технологията на производство;

Идеалният кандидат:
- Висше инженерно образование.
- Отлични познания по AutoCAD /познания по Advance steel ще се разглежда като предимство;
- Познания по Robot Structural Analysis или друг подобен софтуер;
- Познания и опит в заваръчните процеси ще се счита за съществено предимство;
- Добри познания на производствените процеси
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Ориентираност към резултати;
- Енергична и мотивирана личност:
Чрез избиране на опцията "Съгласен съм" се съгласявате личната ви информация да бъде събирана, съхранявана и обработвана по начините описани в Политиката за защита на личните данни на кандидати за работа, с която сте декларирали, че сте се запознали при кандидатстването си за тази обява.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на УОЛТОПИЯ АД

Кандидатствай по тази обява
УОЛТОПИЯ АД  Известие за нови обяви
Повече за УОЛТОПИЯ АД
Всички обяви на УОЛТОПИЯ АД