08.02.2021
★★★ Специалист поддръжка на машини и съоръжения, ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Специалист поддръжка на машини и съоръжения

Отговорности:

• Отговаря за изпълнението на ремонтните планове на машините и съоръженията;
• Извършва и контролира плавното и ритмично протичане на профилактичните процеси, съгласно утвърдените фирмени принципи;
• Контролира и отговаря за наличието, актуалността и пoддръжката на необходимата техническа документация за машините и съоръженията;
• Гарантира за актуалността и правилното попълване на ремонтните дневници;
• Отговаря за инфраструктурата на обекта, както и поддържането на реда в работния участък;
• Изпълнява задачи в областта на ремонтната и профилактична програма в рамките на фирмата;
• Отговаря за спазването на изискванията към качеството в съвместната работа с външни фирми;

Квалификация:

• Средно или висше техническо образование;
• Владеене на немски и/или английски език на ниво минимум В1, съгласно Европейската езикова рамка ще се счита за предимство;
• Правоспособност за работа с повереното му работно оборудване (технически средства и инструменти);
• Професионален опит минимум 1 год. на сходна позиция;
• В добро здравословно състояние, без противопоказност за съответната длъжност;
• Отлични комуникативни умения и екипна работа;

Нашето предложение:

Възможност за развитие в Българска компания с изградена ясна политика на развитието и пакет от допълнителни социални придобивки:

• достойно заплащане
• отлични условия на труд

Ако смятате, че Вие сте подходящият кандидат за тази позиция, ще се радваме да се свържете с нас на посочените контакти:

Кандидатствай по тази обява
ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД
Всички обяви на ЛЕСТО ПРОДУКТ ЕООД