14.01.2021
★★★★★ Стажант Търговски представител (домакински уреди) към отдел Продажби, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Стаж; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Стажант Търговски представител (домакински уреди) към отдел Продажби

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Като Стажант в отдел Продажби Вие ще сте част от световен лидер в производството на охладителна техника. Рамо до рамо с висококвалифицирани специалисти ще допринасяте за създаването на уреди от най-висок клас за нашите милиони потребители по света. Либхер означава сигурност и стабилност. Станете част от нашето семейство.

Изисквания:

• Образование - висше икономическо (специалност продажби, маркетинг и икономика);
• Владеене на английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В2 по общоевропейската езикова рамка;
• Познания и опит в сферата на продажбите и съвременната търговска дейност;
• Умения по маркетинг и водене на преговори;
• Отлична компютърна грамотност- MS Office вкл. Power Point;
• Проактивност, гъвкавост и възможност за интензивни пътувания;
• Валидна и чиста шофьорска книжка.

Предимства:

• Владеене на немски език;
• Познания за пазара за техника и фирми производители на мебели.

Основни задължения:

• Комуникация и осъществяване на срещи с настоящи клиенти с цел постигане на поставените цели на продажбите от хладилници и фризери
• Работа със софтуерна програма за обработка на заявки на клиенти;
• Откриване на потенциални клиенти, консултации и директни продажби;
• Изготвяне текущи и периодични отчети и анализи;
• Обучение на продавач-консултантите в магазинната мрежа.

Необходими документи:

• Автобиография

Ние Ви предлагаме:

• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
• Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
• Допълнително здравно застраховане;
• Социални придобивки.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД