14.01.2021, Ref.#: CMO001
★★★★★ CHIEF MARKETING OFFICER (CMO), МЕРКАРИ - БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1500 до 2500 BGN (Бруто); Езици: Английски

CHIEF MARKETING OFFICER (CMO)

Кои сме ние? “Меркари - България” ООД е една от най-бързо развиващите се компании в България.

За по-малко от 10 години изградихме изключително успешна верига от над 26 магазина с над 200 000 артикула, в които предлагаме дрехи, обувки и аксесоари, както на масови марки, така и на дизайнерски брандове.
Във връзка с динамичното развитие на фирмата, обявяваме свободнa позиция за CHIEF MARKETING OFFICER (CMO) с място на работа в централния офис на фирмата в гр. Пловдив.

Основни функции и задължения:

• Отговаря за всички платени рекламни кампании, тяхното правилно планиране, таргетиране,
изпълнение и отчитане. Работи ежедневно с Facebook Ads, Google Ads, Google Display
Network, Youtube.
• Планира, управлява, анализира и отчита бюджетите за онлайн рекламни кампании.
Оптимизира изразходването на бюджетите в рамките на каналите и кампаниите. Следи ROI
и KPI на кампаниите.
• Отговаря за планирането и разпространението на онлайн информационни бюлетини
(newsletters) през платформата Mailchimp, анализира и оптимизира резултатите от тях.
• Създава интересно интригуващо съдържание и работи в тясно сътрудничество със
Специалист съдържание по осигуряването на авторски текстове (copywriting) и визуално
съдържание, необходимо за дигиталните маркетинг активности.
• Участва в планирането и организирането на други маркетинг дейности в онлайн
пространството - медийно закупуване, инфлуенсър маркетинг и т.н.
• Изготвя отчети за представянето на платените рекламни кампании на дневна, седмична и
месечна база.

Изисквания:
• Отличен английски език.
• Минимум 1 години опит на подобна позиция.
• Отлично познаване на основните дигитални канали и социални платформи, и работа с
техните инструменти - Facebook Ads Manager, Google Adwords, Google Analytics, Google
Search Console и т.н.
• Работа с Microsoft Office 365.
• Опит в работата с други социални платформи - Twitter, TikTok, Pinterest е предимство.

Ако проявявате интерес към позицията, кандидатствайте по тази обява като изпратите автобиография (с актуална снимка) и мотивационно писмо.

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща – интервю.

Кандидатствай по тази обява
МЕРКАРИ - БЪЛГАРИЯ ООД  Известие за нови обяви
Повече за МЕРКАРИ - БЪЛГАРИЯ ООД
Всички обяви на МЕРКАРИ - БЪЛГАРИЯ ООД