13.01.2021
★★★★★ ДИРЕКТОР ПРОИЗВОДСТВО, Р.Б.О ООД
Месторабота Враца, бул.Мито Орозов №79 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски, Италиански

ДИРЕКТОР ПРОИЗВОДСТВО

Фирма Р.Б.О. ЕООД гр.Враца търси да назначи " Директор производство" в сектор "Производство на дамско облекло"

Категория на продукта: връхни облекла ( палта и якета главно от вълна и естествени влакна).

Фирмата предлага:

- работна заплата по договаряне;
- възможност за развитие в рамките на компанията;
- работно място в гр. Враца;
- фирмено обучение.

Нашите изисквания са:

- подходящо висше или профилирано образование;
- познания и опит в производството на дамско облекло ще се считат за предимство;
- отговорност ,комуникативност и внимание към детайлите;
- възможност първоначално за временно командироване в Италия ,в компанията майка за подходящ курс на обучение;
- владеене на английски или италиански език се считат за предимство;
- компютърна грамотност;
- опит с производствен софтуер Lectra system или сходен ( разработване на модели ,позициониране и автоматично рязане) ще се счита за сериозно предимство.

Основни задължения:

- цялостно управление на производствения процес, контрол на производителността и качеството съгласно установените стандарти;
- управление на различните производствени отдели и техните ръководители и управление на производствения персонал;
- отговорност за правилната поддръжка и експлоатация на всички инсталации и машини;
- управление на персонала при назначаване и обучение на персонала ,когато е необходимо;
- отговорност за прилагането и спазването на всички разпоредби за безопасност и здраве на работното място.

Лични качества:

- възможност за работа в силно динамична среда;
- умение за решаване на проблеми;
- енергичен и динамичен човек.

Моля ,изпратете подробна професионална биография.

Кандидатствай по тази обява
Р.Б.О ООД  Известие за нови обяви
Повече за Р.Б.О ООД
Всички обяви на Р.Б.О ООД