12.01.2021, Ref.#: 001
★★★★★ ЕКСПЕРТ ВЪТРЕШНА И МЕЖДУНАРОДНА ТЪРГОВИЯ, БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

ЕКСПЕРТ ВЪТРЕШНА И МЕЖДУНАРОДНА ТЪРГОВИЯ

„БГ АГРО“ АД обединява група водещи български компании, специализирани в едро земеделие, дистрибуция на торове и препарати за растителна защита, вътрешна и международна търговия, съхранение, спедиция и транспорт на селскостопанска продукция.
Предвид разширяване на дейността си, в Дирекция Търговия търсим подходящ кандидат за позиция:

Отговорности:
• Осигуряване на ежедневна подкрепа за дейностите на търговския екип при осъществяване на търговски сделки на вътрешния и международен пазар;
• Отговаря за целесъобразността и изрядността на документите по сключените търговски сделки;
• Подготвя и координира цялата съпътстваща документация във връзка със сключените търговски сделки;
• Отговоря за въвеждането на ежедневни или настъпващи промени в база данни;
• Съдействие при разработването и поддържането на архивната система на Търговския отдел, включително договори;
• Предоставя редовно различни справки, доклади, анализи и планове за нуждите на управлението.

Изисквания:
• Отлични умения за комуникация и преговори;
• Отлични аналитични умения;
• Способност за работа в екип;
• Умение за работа в динамична среда;
• Адаптивност към промените;
• Организираност; комуникативност;
• Внимание към детайлите;
• Работа с документи и добра отчетност за проследяването им;
• Отлична компютърна грамотност;
• Висше икономическо образование или специолност Международни и икономически отношения, се счита за предимство ;
• Отлично владеене на английски език;
• Втори чужд език се счита за предимство;
• Минимум 3 години опит в компания специализирана в търговия със зърнени и маслодайни култури на българския и международен пазар;

Ние ви предлагаме:
• Възможност за доказване на вашия професионален подход, знания и желание за работа;
• Коректни трудово - правни отношения и дългосрочен ангажимент;
• Въвеждащо обучение на работното място;
• Гарантирана приятелска атмосфера и работа в млад екип от професионалисти;
• Работа в динамична среда и възможности за развитие;
• Възможност за опознаване цялостната стратегия за продажби и обслужване на клиенти в БГ Агро.

Ако се идентифицирате с нашите изисквания и описаното по-горе съвпада с Вашето следващо предизвикателство, моля изпратете ни своята подробна автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни. Вашите лични данни в никакви случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД
Всички обяви на БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД