11.01.2021
★★★★★ Сътрудник онлайн продажби с Гръцки език, ОНЛАЙНДРЕС ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, Манастирски Ливади; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1600 до 2500 BGN (Бруто)

Сътрудник онлайн продажби с Гръцки език

Отговорности:

* Коресподенция с клиенти чрез имейл, уговаряне продажби по телефона;
* Администриране онлайн магазин;
* Развива и поддържа онлайн магазин;
*Анализира резултатите на онлайн магазина и предприема активни действия за увеличаване на продажбите;
* Развива пазарния потенциал на онлайн магазина;
* Консултиране клиенти относно артикулите, които се предлагат в сайта;
* Отговаряне на запитвания, оформяне на поръчки, добавяне на артикули в сайта, подготвяне на товарителници;
* Отговаря за издаването, обработката и съхранението на съответните документи;
* Координира действията си спрямо доставчици и клиенти;
* Носене на пълна отчетна и материална отговорност.
* Превод от български на гръцки език.

Изисквания:
* Перфектен писмен и говорим ГРЪЦКИ ЕЗИК ( задължително )
* Завършено средно или висше образование;
* Отговорност и способност за изпълнение на функциите при максимален контрол;
* Умение за работа в екип и в динамична среда, комуникативност, лоялност;
* Мн. добри компютърни познания и умения. Word, Excel;
* Отлични умения за работа в екип в динамична среда;
* Способност за приоритизация на възложените задачи и организационни умения;
* Предишен опит с online магазини се счита за предимство.

Компанията предлага:

* Работа в динамична среда;
* Работа в позитивен и инициативен екип от млади професионалисти;
* Гарантирано месечно трудово възнаграждение.

Tрудов договор с Онлайндрес ЕООД с 6-месечен изпитателен срок

Ако нашето предложение представлява интерес за вас, моля, изпратете актуални автобиография и снимка, като използвате бутона „КАНДИДАТСТВАЙ ПО ТАЗИ ОБЯВА”
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Онлайндрес се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
ОНЛАЙНДРЕС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ОНЛАЙНДРЕС ЕООД
Всички обяви на ОНЛАЙНДРЕС ЕООД