11.01.2021
★★★★★ МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ ИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ, САМЕНТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ ИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ

САМЕНТ ГРУП, лидер в областта на инженеринга и производството на системи за естествено осветление, димоотвеждане и вентилация, търси да назначи:

Отговорности:
• Ръководене търговската дейност в региона в съответствие с политиката на компанията;
• Поддържане и развиване на установени контакти с партньори;
• Откриване и създаване на нови контакти с водещи компании в сектора;
• Организиране и провеждане на срещи с потенциални клиенти;
• Изготвяне на оферти, в зависимост от конкретните потребности на клиента;
• Договаряне на търговски условия;
• Разработване на проекти,контрол върху качественото и навременно изпълнение на сключените договори.

Изисквания:
• Висше техническо образование, ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ;
• Много добри търговски способности и умения за водене на преговори;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Отлично владеене на английски език;
• Много добра техническа и компютърна грамотност, AutoCAD;
• Шофьорска книжка – кат. B;
• Лична ангажираност и съпричастност, екипност, самостоятелност и предприемчивост.

Компанията предлага:
• Възможност за професионална реализация и работа в екип от млади специалисти;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Много добър социален пакет.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето CV, като посочите референтния номер на позицията.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
САМЕНТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за САМЕНТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Всички обяви на САМЕНТ ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД